Jaki fotelik samochodowy do 500 zł

Najlepszy fotelik samochodowy do 500 złotych / Ranking

Fotelik samochodowy ma nie tylko zadbać o bezpieczeństwo naszej pociechy, ale także powinien posłużyć nam przez długi czas. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając najlepszy model? O czym warto wiedzieć?

Zobacz ranking:

Jaki fotelik samochodowy do 500 złotych wybrać i kupić?

Foteliki samochodowe dzieli się ze względu na wagę dziecka bądź też na jego wiek. W sklepach znajdziemy też modele o różnych sposobach mocowania i o różnych kierunkach montażu.

Wielkość fotelika samochodowego a wiek dziecka
Foteliki samochodowe ze względu na wiek dziecka dzielimy na modele: do 15. miesiąca życia, do 4. roku życia, od 9. miesiąca życia do 6 lat, od 9. miesiąca życia do 4 lat, od 4. miesiąca życia do 12 lat i od 9. miesiąca życia do 12 lat.

Wielkość fotelika samochodowego a waga dziecka
Kryterium podziału fotelików może być również waga dziecka, stąd wyróżniamy foteliki samochodowe 0-13 kg lub 18 kg, foteliki 9-18 kg, foteliki samochodowe 9-36 kg, 9-25 kg i 15-36 kg.

Fotelik samochodowy do 500 zł Caretero Mundo Isofix 0-36 kg Grey
Fotelik samochodowy do 500 zł Caretero Mundo Isofix 0-36 kg Grey

Rodzaje mocowań w fotelikach samochodowych do 500 złotych
Foteliki samochodowe mogą być wyposażone w tradycyjny system mocowania lub też w system ISOFIX. Ten drugi rodzaj pozwala na łatwe i szybkie zamocowanie fotelika (w odróżnieniu od pierwszego), przez co uznaje się go za bezpieczeniejszy.

Kierunki montażu fotelików samochodowych do 500 złotych
Foteliki samochodowe do 500 złotych można kupić w wersji do montażu przodem do kierunku jazdy, tyłem do kierunku jazdy lub też takie, które można montować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Gdzie kupić fotelik samochodowy do 500 złotych? Lista producentów

Szeroką ofertę fotelików samochodowych do 500 złotych znajdziemy u takich producentów jak Coneco, KinderKraft, Britax, Nania, Fisher Price, Caretero, Lionelo czy Chicco.

Recenzje i opinie o fotelikach samochodowych do 500 złotych

Jeśli masz ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z użytkowaniem lub zakupem fotelika samochodowego, to doskonale! W komentarzach można zamieszczać swoje opinie, porady i wskazówki.

Jaki fotelik samochodowy do 500 zł
Jaki fotelik samochodowy do 500 zł? Ranking i opinie

Dodaj opinie na forum